• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Центр розвитку підприємства - обери свій шлях

eye

47

08.07.2024 10:38

Новини громад

img

5 липня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулося засідання Консалтингового центру. Захід присвячений першим крокам до само зайнятості. Учасниками заходу стали безробітні особи. В онлайн зустрічі також взяла участь представниця Державної служби з питань праці.

Слухачі отримали поради щодо успішного бізнес-планування, вибору перспективних бізнес-ідей, адже відомо, що успіх власної справи починається з вибору ідеї. Особливий акцент було зроблено на послугах служби зайнятості що надаються на всіх етапах започаткування власної справи.

Також увага була акцентована на тому, що важливо розвиватися в напрямках діяльності, що є пріоритетними для місцевого ринку. Присутні були ознайомлені з грантовими пропозиціями у межах урядової програми “єРобота” та Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, яка спільно з ГО ”Центр Зайнятості Вільних Людей” розпочинає другу фазу Програми підтримки економічної стійкості України. Слухачі були проінформовані про те, хто може отримати фінансову допомогу, і якому розмірі, та за яких умов буде проведено відбір учасників проєкту.

Фахівець Покровського МЦЗ Оксана Янтус повідомила й про те, що за підтримки Мінветеранів Український ветеранський фонд відкрив набір заявок на новий конкурс «Варто: золоті руки» для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати грантові ресурси обсягом від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень на фінансування бізнесу. Так, вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.

«Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків. Для остаточного подолання стереотипів, варто зазначити, що кожен, хто підтримує цивілізовані трудові відносини, має можливість звернутися до онлайн-сервісу «інтерактивний інспектор»,- додала фахівчиня Управління праці Наталя Кравченко.

Заходи такого формату є надзвичайно актуальними на даний час. Окрім нових знань, слухачі отримують дієві поради щодо участі в подібних проєктах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію