Покровська громада отримала допомогу у вигляді генераторів для критичної інфраструктури

08.07.2024 11:15

Два потужних генератори Kohler J 200 для забезпечення роботи критичної інфраструктури надійшли від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках підтримки відновлення та зміцнення життєво важливих систем під час зимового періоду.

Отримані генератори мають високу потужність і надійність, що робить їх ідеальним рішенням для використання в умовах підвищених навантажень. Вони призначені для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури, таких як лікарні, школи, водопостачання та інші життєво важливі установи. Це дозволить уникнути перерв у роботі під час можливих відключень електроенергії та забезпечити стабільність надання основних послуг мешканцям громади.

"Ці генератори стануть справжнім порятунком для нашої громади під час зими. Завдяки підтримці GIZ ми зможемо забезпечити стабільну роботу критичної інфраструктури та гарантувати нашим мешканцям безперебійний доступ до необхідних послуг. Допомога благодійників є неоціненною, особливо в умовах складної безпекової ситуації", — зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолови.