РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПОКРОВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА СІЧЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ

23.10.2018 20:04

Центр зайнятості

1 листопда 2017 директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов розповів про результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-вересень 2017 року.

«Протягом десяти місяців поточного року на обліку перебувало 1511 безробітних, з яких 841 особи працевлаштовано», — наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Іванович.

В ході заходу Микола Іванович розповів про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за поточний рік. Протягом 2017 року участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 808 безробітних осіб.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 357 безробітних, з них 14 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 4 безробітний належить до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.