ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПОКРОВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДВІДАЛО ПОНАД 100 УЧНІВ

23.10.2018 20:03

Центр зайнятості

24 жовтня 2017 року в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для випускників Гродівської ЗОШ.

«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», — розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Янтус.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Під час заходу учні мали можливість пройти профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.