Обирай посаду та підрозділ у війську

24.06.2024 10:53

Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X допомагає військовому командуванню знайти мотивованих людей у свої підрозділи, а охочим долучитись до Сил Оборони – обрати бажану посаду.

Обирай посаду і підрозділ у війську. Актуальні вакансії за посиланням: https://lobbyx.army/

Інформаційна кампанія реалізується платформою Lobby X у співпраці з Міністерством оборони України, Збройними силами України, Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».