Пам'ятаємо: у населених пунктах Покровській громаді відзначили День скорботи

22.06.2024 11:50

Цього скорботного дня, 22 червня, Покровська громада згадує про трагічні події Другої світової війни та вшановує пам'ять полеглих.

Меморіальні заходи відбулися на всій території громади – жителі громади зібралися біля братських могил та Меморіалів Слави, які розташовані в старостинських округах, щоб схилити голови у хвилині мовчання та віддати данину пам'яті і пошани усім, хто загинув, захищаючи Батьківщину.

Цього дня ми згадуємо не лише тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, але й усіх, хто став жертвою війн в Україні.

Пам'ять про загиблих героїв вічна. Ми ніколи не забудемо про їхню мужність, самовідданість та безмежну любов до України.

Під час меморіальних заходів учасники поклали квіти на могили загиблих воїнів. Цей символічний акт засвідчив вічну пошану кожному, хто ціною власного життя відстоював наше право на свободу.

Пам'ятаємо про подвиг наших предків і боремося за мир на українській землі!