• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

eye

112

21.06.2024 15:01

Громада 1

img

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

Так, у четвер, 20 червня, Покровська громада зазнала чергового обстрілу з боку рф, внаслідок чого пошкоджень зазнали декілька приватних домогосподарств селища Шевченко. На допомогу постраждалим прийшов благодійний фонд «Янголи Спасіння», який долучився до екстреного відновлення пошкоджених будинків та надав 11 повних будівельних наборів, які включали тарпаулін, листи OSB, цвяхи, дошки, рейки, саморізи, монтажну піну та плівку. 

Ця допомога стала можливою завдяки спільній ініціативі благодійного фонду «Янголи Спасіння» та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

«Ми дуже вдячні благодійному фонду «Янголи Спасіння» та Агентству ООН у справах біженців за їхню своєчасну та необхідну допомогу. Завдяки цим будівельним наборам багато родин зможуть швидко відновити своє житло та повернутися до нормального життя після руйнівних обстрілів», – зазначила виконуюча обов?язки керівниці ККСН Катерина Андреєва.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію