• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

eye

102

21.06.2024 15:01

Громада 1

img

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

Так, у четвер, 20 червня, Покровська громада зазнала чергового обстрілу з боку рф, внаслідок чого пошкоджень зазнали декілька приватних домогосподарств селища Шевченко. На допомогу постраждалим прийшов благодійний фонд «Янголи Спасіння», який долучився до екстреного відновлення пошкоджених будинків та надав 11 повних будівельних наборів, які включали тарпаулін, листи OSB, цвяхи, дошки, рейки, саморізи, монтажну піну та плівку. 

Ця допомога стала можливою завдяки спільній ініціативі благодійного фонду «Янголи Спасіння» та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

«Ми дуже вдячні благодійному фонду «Янголи Спасіння» та Агентству ООН у справах біженців за їхню своєчасну та необхідну допомогу. Завдяки цим будівельним наборам багато родин зможуть швидко відновити своє житло та повернутися до нормального життя після руйнівних обстрілів», – зазначила виконуюча обов?язки керівниці ККСН Катерина Андреєва.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

108

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію