• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ: місто, де про благоустрій дбають щодня

eye

93

21.06.2024 12:00

Громада 1

img

Літо в розпалі, а це значить, що наші вулиці та двори потребують особливої уваги. З раннього ранку комунальні служби Покровської громади працюють над тим, щоб місто сяяло чистотою.

Як зазначив  начальник дільниці «Чисте місто» Роман Машир, щоденно близько 50 працівників дільниці "Чисте місто" КП "Багатогалузеве комунальне підприємство" виходять на роботу.

Загалом за день вони обробляють близько 70 тисяч квадратних метрів території Покровська та міста Родинське, як за допомогою спеціальної газонокосарки, що працює на великих територіях, так і, здебільшого, вручну. 

Цього року вже проведено 4 етапи покосу трави, і це ще не кінець. За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, за сезон проводиться 9-10 етапів, щоб місто завжди виглядало охайним.

"Підтримання чистоти та порядку в нашому місті – це наше спільне завдання, – підкреслює Олексій Стебель.  – Хочу наголосити приватним підприємцям на необхідності  підтримувати благоустрій територій, які входять до їхньої власності, адже покіс трави – це не просто естетика, це й питання здоров'я. Регулярне видалення бур'янів та карантинних рослин допомагає зменшити кількість алергенів, що особливо важливо для людей, які страждають на алергію". 

Покровськ – це місто, де про благоустрій дбають щодня. Завдяки злагодженій роботі комунальних служб та відповідальності жителів, наше місто стає все красивішим та комфортнішим для життя.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію