• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ліквідація наслідків негоди та питання благоустрою: Сергій Добряк провів особистий прийом громадян

eye

136

20.06.2024 13:48

Новини громад

img

Сьогодні, 20 червня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів спілкувався з місцевими мешканцями, щоб спільно знайти шляхи вирішення їхніх питань. 

Левова частина звернень стосувалась ліквідації наслідків негоди. Після сильного дощу та шквального вітру в приватних домогосподарствах покровчан пошкоджені покрівлі. 

З проханням про їх відновлення до начальника військової адміністрації звернулись мешканці вулиці Ольшанська.

Як пояснила голова квартального комітету Галина Кузнецова, за допомогою в ремонті будинків вона зверталась до КП «Комфорт», але через відсутність грошей на балансі управителі відмовили в проведенні будь-яких відновлювальних робіт. 

«На нашій вулиці 49 будинків. Ми зібрали підписи мешканців щодо згоди на перехід до КП «Господар». Дуже просимо вас взяти наші домоволодіння на обслуговування міста. Сподіваємось, що в системі міського управління вирішувати комунальні питання стане набагато легше», - зазначила Галина Кузнецова. 

Лунали під час прийому і питання благоустрою територій. Так, мешканка Родинського Тетяна Іщук звернулась до Сергія Добряка з проханням про встановлення обмежувальних стовпчиків.

За її словами, на першому поверсі житлового будинку розташовані магазини, біля яких на пішохідній зоні відвідувачі залишають власні автомобілі, чим псують асфальтне покриття. 

Своєю чергою, очільник громади запевнив, що проблему буде вирішено: «Ми з’ясуємо, ця власність є приватною, або комунальною. Від того, або самі встановимо обмежувальні об’єкти, або зобов’яжемо власників привести до ладу свою територію». 

Серед відвідувачів особистого прийому начальника Покровської МВА й житель Піщанського старостинського округу Володимир Квасенко.

Звертаючись до присутніх, чоловік подякував заступнику очільника громади Олексію Стебелю за відсипку дороги, але  тепер на неї  значно збільшилось транспортне навантаження, тож заявник звернувся з проханням встановити обмежувальний дорожній знак.

Серед іншого, були озвучені прохання щодо виділення матеріальної допомоги на проведення операції з заміни суглобів, поновлення водопостачання та пошуку приміщення для розміщення однієї з держустанов міста. 

«Сьогодні на прийом звернулось 13 мешканців громади. Всіх вислухали і надали вичерпні роз’яснення. Щодо ліквідації наслідків негоди та виділення матеріальної допомоги на лікування порекомендували людям звернутись до Управління соціального захисту населення, де можна залишити заяву на фінансову допомогу за рахунок місцевого бюджету. Також закликаємо жителів громади не поливати городи, бо тим, хто мешкає в багатоповерхівках води не вистачає. Всі повинні пам’ятати, що ми живемо в умовах війни. Тож просимо ощадливо ставитися до наявних ресурсів та дбати про безпеку свою та своїх рідних. Особливо, це стосується дітей», – зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію