Покровська комісія з питань захисту прав дітей: 43 питання вирішено на користь юних мешканців громади

20.06.2024 09:40

19 червня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей Покровської МВА. На ньому члени комісії детально розглянули 43 питання, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громади.

Ключові питання, які розглядала комісія:

• правочини з нерухомим майном, де задіяні діти;
  • надання статусу дітям, які постраждали внаслідок війни;
  • підтвердження місця проживання для тимчасового виїзду дитини за кордон;
  • надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;???????
  •  встановлення опіки над дитиною;
  • виведення дітей з дитячого будинку сімейного типу.

До кожного питання члени комісії підійшли з відповідальністю: детально обговорили та проаналізували всі обставини, поспілкувалися із заявниками та ухвалили рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

"Ми робимо все можливе, щоб кожна дитина в Покровській громаді відчувала себе захищеною та мала всі необхідні умови для щасливого життя. Кожне рішення комісії ґрунтується на ретельному аналізі ситуації та чинному законодавстві, адже благополуччя дітей – наш пріоритет", – зазначила  заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

За результатами засідання комісією прийнято відповідні рішення, які найближчим часом будуть втілені в життя.