• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Освіта під час війни: місцеві освітяни підбили підсумки здобутків учнів

eye

169

17.06.2024 19:20

Громада 1

img

Попри те, що школи Покровської громади вже другий рік працюють у дистанційному форматі, здобутки обдарованих дітей дають привід для гордості.

Цьогоріч у міському етапі предметних олімпіад 265 учнів посіли 1-3 місця. З них 119 учнів стали учасниками обласного етапу, а 59 – отримали призові сходинки.

На всеукраїнський етап були запрошені вісім школярів і двоє вибороли перемоги — це учні загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 9 Захар Талаш та Аліса Кузьменко.

«Ми розробили спеціальну програму для підготовки дітей до олімпіад та написання наукових робіт. Як ми бачимо, результат не змусив довго на себе чекати. Пишаємося нашими учнями», – зазначила директор ЗОШ № 9 Валентина Рудик.

За результатами участі в предметних олімпіадах та конкурсах, які до них прирівнюються, цьогоріч виділяють найуспішніші заклади освіти громади.

«Посилюють свою роботу заклади освіти сільської місцевості. Зокрема, цього року були переможці від Лисівського та Гришинського закладів середньої освіти. Ці діти навіть брали участь в обласних олімпіадах. Схожа картина і серед міських шкіл – попереду Родинська ЗОШ №8, ЗОШ №9, НВК №1. Лідерами наразі є ліцей №1 та ЗОШ №9», – розповіла начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Крім того, 2023-2024 навчальний рік видався дуже врожайним для НВК №1. Зокрема, 33 дитини взяли участь в обласному етапі учнівських олімпіад, а троє – у всеукраїнському. Керівниця закладу зазначає, що учнівська праця дуже важка, а розкритися повною мірою обдарованим дітям допомагають вчителі.

«Серед наших обдарованих учнів – Софія Манько, яка посіла друге місце в конкурсі-захисті робіт Малої академії наук, та Софія Король, яка посіла перше місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Григоровича Шевченка. Також Микита Мамчур був на четвертому етапі всеукраїнської олімпіади з інформатики», – розповіла директор НВК №1 Ірина Зінич.

Від Родинської загальноосвітньої школи № 8 участь у міському етапі олімпіад брали 46 учнів. Тринадцять з них посіли призові місця.

Діти, які зайняли високі сходинки на учнівських олімпіадах, зізнаються, що перемоги далися нелегко – часті відключення електроенергії, перебої зі зв'язком, купа нових додатків – але попри усе вони змогли максимально розкритися.

Вчителі, вихованці яких показали високий рівень знань на олімпіадах, розвінчують міф, що працювати з обдарованими дітьми нелегко. Звичайно, така робота потребує багато часу та зусиль, але і результат можна побачити майже відразу. Такі учні швидко досягають високого рівня в навчанні і дуже мотивовані.

Керівниця відділу освіту Любов Воротинцева сподівається, що ані діти, ані їхні наставники не зупиняться на досягнутому і будуть розвиватися далі.

«Ми дуже пишаємося нашими здобувачами освіти, які мають такі досягнення. Ми підтримуємо педагогів, які вкладають свою працю в підготовку наших учнів. У нас працює програма мотивації – відділ освіти має квоту на 30 стипендій щомісячно, і всі ці 30 квот зайняті саме переможцями олімпіад», – розповідає Любов Воротинцева.

Освітяни зізнаються, що мріють аби діти нашої громади якомога скоріше повернулись за парти, адже бачити сум в їх очах від усього, що відбувається, дуже боляче.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію