У Покровську комісійно розглянули заяви на відстрочку від військової служби

17.06.2024 17:50

Під головуванням начальника Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Ігоря Валяєва та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та керівників структурних підрозділів адміністрації відбулося засідання комісії щодо «Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період», який регламентується Постановою N560 КМУ від 16 травня 2024 р..

На розгляд членам комісії надійшло 64 заяви від різних категорій громадян, які мали підстави для отримання відстрочки.

Серед них:

• особи з інвалідністю 2-3 групи;
  • здобувачі професійної, фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти;
  • жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина з інвалідністю 1-2 групи;
  • особи, які мають дружину з числа осіб з інвалідністю 1 чи 2 групи;
  • особи, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років;
  • особи, на утриманні яких перебувають троє або більше дітей віком до 18 років; .
  • особи, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;
  • педагогічні працівники, які працюють за основним місцем роботи не менше ніж на 0.75 ставки;
  • особи, які мають одного з батьків з інвалідністю 1 чи 2 групи.

Комісія ретельно розглянула всі надані документи, обговорила питання, які виникли у процесі збору та перевірки інформації.

Особлива увага приділялася перевірці достовірності наданих даних та обґрунтованості підстав для відстрочки від проходження військової служби. За підсумками засідання комісія ухвалила рішення щодо кожної заяви відповідно до законодавства.