• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ремонт доріг: завершення чергового етапу робіт у місті Покровськ

eye

148

17.06.2024 10:55

Громада 1

img

Завдяки злагодженій роботі Покровської МВА та підтримці обласної військової адміністрації в Покровську дорожнє покриття підтримують  в проїзному стані. 

Так, у місті підходить до завершення черговий етап ремонту доріг, розпочатий місяць тому. Цього разу роботи охопили п'ять вулиць, де планувалось замінити 7 749 м² асфальтного покриття. На сьогодні вже виконано ремонт 5 500 м², що є значним кроком до покращення інфраструктури міста.

Заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Олексій Стебель зазначив, що всі ремонтні роботи виконуються згідно з раніше затвердженими графіками.

«Працюємо злагоджено, тому не маємо ніяких порушень термінів. Ми бачимо, що ті зобов'язання, які брав на себе підрядник, виконуються. До речі, на цих роботах громада зекономила кошти. Загалом на ремонт 5 вулиць витрачено 9 млн 200 тис. гривень. Незабаром буде отриманий дозвіл від обласної адміністрації щодо проведення наступного етапу робіт», — розповів Олексій Стебель. 

На кінець червня планується завершити ремонт вулиць Джохара Дудаєва та Свято-Володимирської. Ці роботи вже майже завершені.

 Наступний етап ремонтних робіт включатиме три дороги: вулиці Маршала Москаленка, Затишну та Прокоф'єва. За сприятливих умов та стабільної безпекової ситуації планується виконати ще декілька запланованих робіт на вулиці Гайдамацькій, де вже є невеликі ями.

За словами начальника житлово-комунального відділу Данила Проскуренка, очікується додаткове фінансування, яке дозволить провести ще три тендери на ремонт доріг у місті Покровськ. Це приблизно 8 000 м² ямкового ремонту картами різних розмірів.

«При наявному фінансуванні, яке ми очікуємо на цьому тижні, ми плануємо розіграти ще три тендери на дороги по місту Покровськ. Очікувана вартість цього ремонту на сьогодні складає 10 млн. Кінцева вартість буде відома після розігрування тендерів», — додав Данил Проскуренко.

Своєю чергою, Олексій Стебель подякував Донецькій обласній військовій адміністрації за підтримку.

«Хочу подякувати голові ДонОВА Вадиму Філашкіну за особистий внесок в надання дозволу для ремонту доріг Покровської громади. Сподіваємося і надалі мати таку велику підтримку», — зазначив заступник очільника громади.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію