• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Діти з Покровської та Авдіївської громад відправились на безкоштовний відпочинок до Закарпаття

eye

140

17.06.2024 10:10

Громада 1

img

Завдяки підтримці Донецької обласної військової адміністрації, зокрема Вадима Філашкіна, Покровської МВА, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, Мінреінтеграції, а також особисто Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, Благодійного фонду «Співдружність України» та Благодійного фонду «LUkraine», чергова група дітей з Покровської та Авдіївської громад вирушила на відпочинок до м.Яремче. 

Синергія влади та благодійних організацій спрямована на оздоровлення дітей з прифронтових міст, особливо тих, де ведуться бойові дії. 

До державного закладу «Дитячий спеціалізований санаторій «Прикарпатський» дітей супроводжують медичні працівники та дорослі, які забезпечать безпеку і комфорт учнів під час подорожі. 

Серед гір та мальовничої природи юні мешканці Донеччини знаходитимуться протягом місяця. За словами начальниці відділу освіти Покровської громади Любов Воротинцевої, на них чекають цікаві екскурсії та робота над ментальним здоров’ям.

«Сьогодні відправляємо дітей черговий раз на оздоровлення. Це буде змішана поїздка – 28 дітей з Покровської громади та 16 дітей з Авдіївської громади. Вони забезпечені супроводом: з ними їдуть наші педагоги, які будуть з ними там весь час перебування, а також медична сестра, яка буде опікуватися їхнім здоров’ям під час поїздки. Бажаємо їм легкої дороги та гарного відпочинку», – зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Відправитись на відпочинок мав змогу кожен охочий учень Покровської та Авдіївської громад, без вікових обмежень та відбору. Це чудова можливість для дітей відпочити, оздоровитися та отримати нові враження, що є надзвичайно важливим в умовах постійного стресу та небезпеки.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

110

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію