Запрошуємо на Науковий пікнік

14.06.2024 18:54

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. Як не припиняється в ці непрості часи робота ДонНТУ з популяризації науки серед молоді, що призвана викликати зацікавленість, захопленість та любов до технічних знань.

В рамках дії Меморандуму про співпрацю між ДонНТУ та Покровською міською радою Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет" проводить серію освітніх заходів "Науковий пікнік" на базі гуманітарних хабів "Єднання" Покровської МВА для ВПО Донецької області.

Програма заходу:

• тренінг з надання першої домедичної допомоги;
  • знайомство світом електроніки та робототехніки;
  • 3D-друк, моделювання та лазерне гравіювання;
  • криміналістична лабораторія;
  • хімічні експерименти;
  • профорієнтація та професії майбутнього.

Заходи розраховані на молодь ВПО віком 14-18 років за умови попередньої реєстрації, а також всіх зацікавлених.

Пікніки проводитимуться у червні-липні, у містах:

• Чернівці (26.06.2024),
  • Хуст (27.06.2024),
  • Червоноград (04.07.2024),
  • Кропивницький (11.07.2024).

Попередня реєстрація за посиланням https://t.ly/loNVT

Проведення даних активностей є можливим завдяки реалізації міжнародного грантового проєкту #EDUTIP (Енергоефективний цифровий університет для промоції технічних інновацій), що отримав фінансування за програмою «Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України».