28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

14.06.2024 13:45

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

На засіданні було розглянуто 28 пакетів документів, які надійшли від мешканців громади протягом останнього місяця. Згідно з результатами обговорення та аналізу заяв, було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги у наступних випадках:

• одноразова грошова допомога на зруйноване житло: заявник отримає 80000 грн.
  •  одноразова матеріальна допомога у разі надзвичайних обставин (пожежа): одна особа отримає 30 000 грн.
  •  одноразова матеріальна допомога на лікування онкологічного захворювання: семеро осіб отримають 130 000 грн.
  •  одноразова матеріальна допомога 2 особам на лікування 10 000 грн.
  • одноразова матеріальна допомога на лікування хронічних захворювань та ендопротезування: 15 заявникам буде виділено 182 000 грн.
  • одноразова матеріальна допомога на проведення операції на очах: дві особи отримають 24 000 грн. ??????

Всього на допомогу мешканцям Покровської громади було виділено близько 456 000 гривень.

«Ми ретельно розглядаємо кожне звернення, враховуючи всі обставини, щоб максимально ефективно використовувати кошти місцевого бюджету та надавати підтримку тим, хто цього найбільше потребує. Сьогоднішні рішення є ще одним кроком у забезпеченні соціального захисту наших громадян, особливо в такі складні часи», — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.