• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Герої тилу: від роботи газозварника Сергія Сухая залежить стале водозабезпечення мешканців громади

eye

158

14.06.2024 11:34

Новини громад

img

У непростих умовах воєнного часу, коли кожен день приносить нові виклики та труднощі, багато мешканців Покровська залишаються на своїх робочих місцях, продовжуючи працювати на благо громади. 

Ці люди — справжні герої комунальної сфери, завдяки яким мешканці отримують якісні послуги. 

Сьогодні ми розповімо про одного з таких героїв — Сухай Сергія Івановича, електрогазозварника 5 розряду дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж м. Покровськ «Північна» КП «Покровськводоканал».

Сергій Іванович працює на підприємстві з 2007 року, але свою професію він освоїв ще в 1998 році після завершення навчання. За цей час він став досвідченим фахівцем, який завжди підходить до роботи зважено та зосереджено, виконуючи завдання швидко, якісно і надійно.

Сергій працює у бригаді з восьми осіб, де кожен підтримує один одного, аби досягти позитивного результату і забезпечити комфорт мешканців громади. Зараз, основним завданням Сергія та його колег є заміна старих металевих труб на сучасні пластикові. Вони виконують роботи з різки металу, зварювальні та підготовчі роботи для безперебійного водозабезпечення мешканців.

Сергій розповідає, що на підприємстві створені гідні умови праці та забезпечується стабільна заробітна плата. Керівництво завжди прислухається до своїх співробітників, забезпечуючи всі необхідні умови для ефективної роботи. В умовах війни збереження стабільності та комфорту в житті кожного є надзвичайно важливим.

Під час роботи на підприємстві, Сергій Іванович отримував нагороди за свою діяльність. До Дня працівників житлово-комунального господарства у 2015-му та 2020-му роках його було відзначено  Почесними грамотами Покровської міської ради. 

«Кожен з нас виконує свій обов'язок перед батьківщиною. Дякуємо хлопцям з ЗСУ за те, що захищають нас. Ми своєю чергою робимо свою роботу на совість, адже потрібно працювати не дивлячись ні на що. Йдемо до перемоги всі разом», — зазначає Сергій Іванович.

Його історія — це яскравий приклад відданості своїй праці, патріотизму та професіоналізму людини, яка не здається навіть у найважчі часи. Завдяки таким людям, як Сергій Іванович, наша громада продовжує жити й розвиватися, попри найскладніші умови сьогодення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію