• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Придатний до експлуатації: «мирноградський міст» ремонтуватимуть після нашої перемоги

eye

153

14.06.2024 09:10

Новини громад

img

Попри те, що в країні триває війна, Покровська громада продовжує працювати над оцінкою пошкоджень та плануванням відновлення, щоб після закінчення бойових дій максимально швидко розпочати реконструкцію та повернення в експлуатацію пошкодженого майна.

Один з таких об’єктів - шляхопровід біля станції «НОВА», для обстеження якого було запрошено фахівців із київського Державнго підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» (ДП «НІРІ»). За попередніми висновками, міст визнано придатним для використання.

«Після завершення війни цей міст ми повністю відремонтуємо. Зараз є рух автомобілів в обох напрямках, цього наразі вистачає, тому ремонтних робіт поки не буде», — повідомив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Загалом, плани на відновлення інфраструктури в Покровській громаді після війни масштабні. Існують великі задуми на відновлення всіх будівель та інших об'єктів інфраструктури після завершення бойових дій. Однак в умовах поточної ситуації ремонтні роботи не є пріоритетом, оскільки основні зусилля зосереджені на підготовці громади до осінньо-зимового періоду та усуненні наявних пошкоджень будівель, придатних до подальшого використання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію