• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ»

eye

221

13.06.2024 10:00

Новини громад

img

Збереження природних ресурсів та відновлення екосистеми Покровської громади є важливим аспектом діяльності місцевої влади. Покровська МВА також активно працює над підвищенням екологічної свідомості населення та сприяє майбутньому розвитку екотуризму в регіоні. 
 
Завідувачка сектору екології, клімату та енергоощадження Покровської міської військової адміністрації Софія Афанасьєва поділилася результатами роботи свого відділу, висвітливши важливі екологічні проєкти, які реалізуються в громаді. 
 
Одним зі значних досягнень стало погодження клопотання Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації щодо створення у Покровській громаді ландшафтного заповідника місцевого типу «Шевченківський степ». Заповідник планують розташувати за межами селища Шевченка. Він охоплюватиме близько 59 гектарів земельної ділянки. 

«Зараз департаментом екології та навколишнього середовища розробляється положення про цей заповідник. Потім будуть здійснені заходи щодо виготовлення землевпорядної документації. У нас буде природно охоронний об?єкт для відпочинку та екотуризму, де відновлюватиметься степ до свого первинного стану. Населення громади зможе відвідувати цю зону відпочинку», – розповідає Софія Афанасьєва. 
 
Цей проєкт має велике екологічне значення, адже відновлення природних ландшафтів та збереження біорізноманіття є важливими кроками у збереженні навколишнього середовища. Робота над створенням заповідника почалася ще до війни, і на цій території вже були знайдені рідкісні червонокнижні рослини.

«Ця робота є дуже довготривалою і вимагає значних зусиль, але ми впевнені, що наші старання будуть винагороджені. Заповідник стане не лише місцем збереження природи, але й зоною відпочинку та екологічної просвіти для мешканців громади», – підкреслює Софія Афанасьєва.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію