• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "Право на захист"

eye

169

13.06.2024 09:14

Новини громад

img

У Покровській громаді особливу увагу приділяють заходам, що спрямовані на підвищення обізнаності про гендерно зумовлене насильство та запобігання цьому явищу, забезпечуючи захист і підтримку найбільш вразливих категорій населення.  
  
Днями громадська організація «Право на захист» провела тренінг для фахівців Покровського міського центру соціальних служб Донецької області на тему «Гендерно зумовлене насильство: як попередити та реагувати. Практикум для надавачів психосоціальних послуг».

Метою цього заходу стало підвищення рівня обізнаності учасників про запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству, а також створення або підсилення системи раннього виявлення та уникнення таких випадків.  

На початку заходу учасникам було представлено основні поняття гендерно зумовленого і домашнього насильства. Наступна сесія була присвячена міфам та стереотипам щодо гендерних ролей і домашнього насильства, а також групам ризику. Учасники дізналися про важливість протидії та запобігання таким формам насильства.  

Крім того, фахівці розповіли про різні види та ознаки насильства, а також про його наслідки. Учасники обговорили основні принципи надання підтримки та соціально-психологічної допомоги постраждалим, моделі психологічної допомоги, а також законодавство України та міжнародне право у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству.  
  
«Наше завдання – не лише реагувати на випадки насильства, але й активно працювати на випередження. Цей тренінг дав нашим спеціалістам нові знання та інструменти, які допоможуть ефективніше підтримувати постраждалих та запобігати насильству у нашій громаді», – зазначила директорка міського центру соціальних служб Тетяна Кірсанова.

Важливим аспектом тренінгу було також обговорення співпраці з іншими інституціями у громаді для комплексної підтримки постраждалих.  

Усі учасники заходу отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь і нові знання у цій важливій сфері.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію