• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Допомога від благодійників: гігієнічні набори від БФ «Янголи спасіння» отримали родини з дітьми

eye

172

12.06.2024 19:30

Громада 1

img

Благодійний фонд «Янголи спасіння» продовжує підтримувати вразливі категорії населення. Зокрема, цього разу представники фонду надали допомогу для родин з дітьми. Днями благодійники провели видачу гігієнічних наборів у кількох старостинських округах Покровської громади, щоб забезпечити мешканців необхідними засобами особистої гігієни.

Видача проходила в наступних старостинських округах:

Лисівський СО — допомогу отримало 30 сімей;
Першотравневий СО — 39 сімей;
Срібнянський СО — 14 сімей;
Новоєлизаветівський СО — 20 сімей;
Піщанський СО — 15 сімей.

Загалом 118 родин отримали допомогу від благодійного фонду. Кожен набір містить необхідні засоби особистої гігієни для дітей та їхніх батьків.

«Ми раді, що можемо надати допомогу родинам з дітьми у такий складний час. Завдяки підтримці благодійного фонду «Янголи спасіння», ми можемо забезпечити необхідні гігієнічні засоби тим, хто цього найбільше потребує. Отримувати підтримку важливо не лише для фізичного, але й для психологічного здоров’я родин, які опинилися у складних обставинах через війну», — зазначила керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ Марина Ухова.

Благодійний фонд «Янголи спасіння» планує і надалі підтримувати родини громади, забезпечуючи їх найнеобхіднішим. Дякуємо за співпрацю!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію