• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Як сформувати бренд доброчесної громади: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу від ПРООН

eye

298

12.06.2024 13:15

Новини громад

img

У рамках компонента «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації» начальник Покровської МВА Сергій Добряк взяв участь у стратегічній сесії для керівників органів місцевого самоврядування з 10 областей України, зокрема, й Донецької. 

Серед спікерів заходу – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина, керівниця Управління комунікації та інформаційної політики НАЗК Олена Конопля. 

Протягом двох днів учасники сесії знайомились з основними положеннями Стратегії комунікації у сфері запобігання та протидії корупції, обговорювали роль керівника у розбудові доброчесної організації, дізнавались, як підвищити рівень довіри в громаді, формували її бренд та шукали шляхи розбудови доброчесного середовища. 

За словами організаторів заходу, реалізація даного проєкту сприятиме формуванню культури доброчесності, а поширення практик впровадження механізмів прозорості та підзвітності, а також відповідних комунікаційних інструментів, які можна буде використовувати в інших сферах діяльності ОМС та допомагатиме зберегти модель «прозорої та підзвітної поведінки» незалежно від сфери життєдіяльності громад України.

«Цікава та насичена програма, під час якої було багато теорії та практичних кейсів. Важливі рішення у житті громади повинні прийматися спільно. В процес має бути включено якомога більше різних людей, думок, ідей, суджень та мрій. Тільки тоді з’являється стратегія, а на її основі – бренд, який і виділяє громаду серед інших», – прокоментував Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

90

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію