• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Купатися заборонено». На території Покровської громади і в цьому році купальний сезон не розпочнеться

eye

129

12.06.2024 09:00

Новини громад

img

Про це йшла мова під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка, комісія прийняла рішення про заборону купання населення та використання водойм з оздоровчою чи спортивною метою та для відпочинку громадян.

Покровська міська територіальна громада має велику кількість ставків та річок, що сприяє бажанню мешканців відпочити у спеку біля води. 

Але, як зазначив начальника відділу організації профілактичної роботи Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області Ігор Мануйлі, у Покровській громаді немає абсолютно безпечних місць для відпочинку на природі. 

«Через активні бойові дії частина населених пунктів громади та прибережних зон водних об'єктів перебували під обстрілами та можуть бути замінованими. Піротехніки у першу чергу проводять розмінування інфраструктури. Розміновувати прибережні зони водних об'єктів і місць масового відпочинку найближчим часом не планують», – роз'яснив Ігор Мануйлі.

Відповідно до Водного кодексу України», розпорядження Президента України від 14 липня 2001 № 190-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС від 10 квітня 2017 №301, а також згідно з постановою КМУ від 06 березня 2002 року №264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах» було вирішено протягом купального сезону вжити невідкладних дієвих заходів аби запобігти загибелі людей на водних об'єктах Покровської міській територіальної громади, а саме:  

  • заборонити функціонування зон відпочинку біля водойм, розташованих на території Покровської міської територіальної громади на період дії воєнного стану в Україні;

  • визначити та заборонити купання в найбільш небезпечних ділянках місць стихійного відпочинку населення на водних об’єктах та встановити щити з написом «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО»;

  • організувати протягом купального сезону патрулювання стихійних (несанкціонованих) місць відпочинку на водних об’єктах;

  • забезпечити проведення бесід та інструктажів серед молоді та підлітків про заборону відвідування колишніх місць відпочинку в період дії воєнного стану та ймовірні ризики;

  • рекомендувати орендарям водойм, а також особам, які експлуатують водні об’єкти забезпечити інформування населення про заборону купання та ймовірну небезпеку шляхом встановлення попереджувальних табличок «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО».

Дбайте про власну безпеку та у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

89

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію