• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Лікарі без кордонів» полегшують навантаження на систему охорони здоров`я Покровської громади

eye

216

11.06.2024 15:00

Новини громад

img

За участю заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулась зустріч із представниками міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», під час якої були окреслені умови роботи організації у громаді для надання медичної допомоги місцевим мешканцям. 

Під час обговорення шляхів подальшої співпраці, Маргарита Ідрісова зауважила, що підтримка та допомога з боку міжнародної медичної гуманітарної організації є вагомою та вкрай потрібною. 

Через відтік сімейних лікарів та певній кількості незадекларованих пацієнтів, є потреба в вузьких спеціалістах, які б вели прийом в місцевих амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги. Крім того, присутні обговорили можливість роботи хірургічної бригади, яка складатиметься з лікаря-хірурга, анестезіолога та медичної сестри. Попередньо, базуватиметься вона в Родинській міській лікарні та виїжджатиме за необхідністю на допомогу колегам-лікарям з інших медустанов громади.

 «За ці два роки ми отримали відчутну та значущу підтримку від ГО «Лікарі без кордонів» і не лише в питаннях надання невідкладної медичної та психологічної допомоги, а й облаштування наших найпростіших укриттів, видачу непродовольчих товарів та засобів особистої гігієни населенню. Дякуємо благодійникам за підтримку та плідну співпрацю», – підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Співпраця з ГО «Лікарі без кордонів» триває з початку повномасштабного вторгнення та вже принесла багато користі Покровській громаді. Зокрема, було реалізовано чимало проєктів щодо надання невідкладної медичної допомоги та підтримки цивільного населення, які постраждали від збройного конфлікту. 

За словами координатора проєкту Джанпь'єтро Кампенделлі, основна задача організації – полегшити навантаження на систему охорони здоров`я і забезпечити безперервне надання медичних послуг населенню, яке їх гостро потребує.

Це хірургічна підтримка, що охоплює лікування важких травм, отриманих внаслідок обстрілів; первинна медична допомога – організація роботи мобільних клінік у найвіддаленіших куточках громади; підтримка психічного здоров'я – проведення терапевтичних сесій, спрямованих на подолання тривог і депресій як для місцевих мешканців, так і для медперсоналу; система перевезення пацієнтів із зони бойових дій, а також підтримка медичних установ і місцевих громад. 

«Нам важливо бути потрібними та надавати вчасно медичну допомогу населенню. Лише за минулий рік кількість перевезених за допомогою системи транспортування пацієнтів, склала близько 10 тисяч осіб. Понад 30 тисяч мешканців Донеччини отримали первинну медичну допомогу. Тож, ми продовжуємо свою місію і будемо раді допомогти медикам Покровської громади в наданні якісних послуг населенню», - зауважив координатор ГО «Лікарі без кордонів».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

34

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію