• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську внутрішньо переміщені особи отримують продуктові набори від благодійників

eye

168

10.06.2024 11:45

Громада 1

img

Благодійники та волонтери, об’єднавшись, продовжують допомагати населенню Покровської громади. Сьогодні внутрішньо переміщені особи 2022-2024 років отримують значущу підтримку у вигляді продуктових наборів від благодійної організації World Central Kitchen. Загалом планується видати 550 пакунків.

Кожен з них був ретельно укомплектован та містить 2 банки тушкованого м’яса, горошок, кукурудзу, кільку, сардину, чай, згущене молоко, соняшникову олію, макарони, вівсянку, гречку, печиво, заправку для борщу, цукор та рис. Ці продукти були обрані таким чином, щоб забезпечити різноманітне і збалансоване харчування для отримувачів допомоги.

«Ми щиро вдячні організації World Central Kitchen за їхню постійну підтримку та турботу про наших громадян. Ця допомога є надзвичайно важливою для наших ВПО, які потребують підтримки в цей складний час», – зазначила керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ Марина Ухова.

Видача продуктових наборів проходе організовано і з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. Волонтери та інспектори самоорганізації населення забезпечили швидкий і зручний процес отримання допомоги.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію