• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Маргарита Ідрісова увійшла до складу Регіонального Координаційного центру громадського здоров’я

eye

168

07.06.2024 09:10

Новини громад

img

Під головуванням першого заступника начальника ДонОДА Юрія Винокурова відбулось перше засідання регіонального Координаційного центру громадського здоров’я. Участь у нараді взяли представники Департаментів обласної державної адміністрації, міських військових адміністрацій та громадських організацій. Доєдналась до засідання й заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

Координаційний центр громадського здоровя був створений на Донеччині у березні 2024 року. Це консультативно-дорадчий орган, який координуватиме виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоровя, а також визначатиме стратегічні напрями розвитку регіональних систем громадського здоров?я. 

Під час засідання присутні розглянули завдання та функції новоствореної ради, а також план заходів до кінця 2024 року. Він включатиме визначення основних викликів для громадського здоров’я в Донецькій області, профілактика неінфекційних захворювань у навчальних закладах, пропаганда здорового способу життя. 

Більшість країн Європи вже обрали саме такий спосіб, зосереджуючи увагу на зміцненні здоров’я громад, профілактиці захворювань і міжсекторальній взаємодії. Така переорієнтація дозволила країнам ЄС збільшити середню тривалість життя та поліпшити добробут громадян. Це ті підходи та фахова турбота з боку медичної системи, якої потребують і заслуговують українці. 

Нагадаємо, з 1 жовтня 2023 року введено в дію Закон України від 06.09.2022 №2573-IX "Про систему громадського здоров'я". Цей документ розроблений з метою врегулювання механізмів створення ефективної системи громадського здоров’я в Україні, що сприятиме зміцненню здоров’я населення, запобіганню хворобам та збільшенню тривалості життя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію