Заслужені нагороди за високі досягнення: у Покровську відзначили провідних спортсменів та тренерів

06.06.2024 13:10

6 червня начальник управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик відвідав Покровськ, щоб відзначити кращих представників спортивної спільноти.

«Щиро вітаю спортсменів Покровської громади з черговими досягненнями. Друзі! Приємно зустрічатися з вами тут, у вашому рідному місті. Адже, на жаль, багато представників спортивної галузі були змушені залишити свої домівки. Попри все, віримо у ЗСУ і маємо надію, що скоро всі ми повернемося та будемо і надалі розвивати спортивну галузь Донеччини», - сказав Володимир Мицик.

Під час заходу керівник обласного управління фізичної культури та спорту вручив посвідчення спортсменам, які отримали звання «Майстер спорту України».

Мотоциклетний спорт (мотокрос):

Тимур Ляшенко (тренер-викладач ДЮСШ м. Покровськ Валерій Доценко).

Комбат Дзю-Дзюцу:

Максим Карпенко та Артем Шульга (тренер-викладач ДЮСШ м. Покровськ Артем Пятихатка).

Посвідчення на присвоєння розряду «Кандидат в майстри спорту України» отримали:

Софія Гініатулліна та Федір Шутько - мотоциклетний спорт (мотокрос).

Гліб Леус та Богдан Пахомов - Комбат Дзю-Дзюцу.

Окрім цього, під час заходу грамоти управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА вручили тренерам, які підготували команди-переможниці обласного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч». Відзнаки отримали:

Олег Юркін, тренер-викладач з футболу ДЮСШ м. Покровськ

Любов Ляшенко, тренер-викладач з волейболу ДЮСШ м. Покровськ

Наталія Кірпікіна, вчитель фізичної культури ЗОШ №8.

«Попри війну спортсмени Покровської громади продовжують здобувати перемоги на найвищих рівнях. Я щиро вдячний тренерам та їхнім підопічним за наполегливість, зусилля та невтомну роботу. Разом з тим, у громаді продовжують діяти програми стимулювання провідних спортсменів – виплачуються стипендії та одноразові грошові винагороди», - сказав начальник управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка.