СПІВПРАЦЯ ПОКРОВСЬКОГО МЦЗ ТА ПОКРОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПРОБАЦІЇ

23.10.2018 19:51

Центр зайнятості

25 січня 2018 року до Покровського міського центру зайнятості Донецької області завітали представники Покровського відділу пробації та їх підопічний.

«Головна мета служби зайнятості — щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни», — розпочала провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Насєкіна К.О.

Крістіна Насєкіна розповіла гостям про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Також, підопічний Покровського відділу пробації отримав професійну консультацію та пройшов комп’ютерне тестування для визначення особистих здібностей за допомогою автоматизованої програми АМР Профконсультант.

Пробація