• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Шановна журналістська спільнота Покровської громади!

eye

134

06.06.2024 09:10

Громада 1

img

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста.

Сьогодні, як ніколи, має вагу ваше слово, яке є голосом правди. Воно додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла.

Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійна відданість справі здобули широке визнання і шану великої аудиторії читачів і шанувальників вашого таланту серед мешканців усієї Донеччини, зокрема, Покровської громади. 

Зичимо вам, аби ваша красномовність отримувала гідний відгук в серцях і душах численних шанувальників вашого журналістського таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, Бажаємо, щоб небо над вашими головами було мирним та чистим, і хмари сумнівів та розчарувань ніколи не затьмарювали його. Нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі літа.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію