• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Шановна журналістська спільнота Покровської громади!

eye

234

06.06.2024 09:10

Громада 1

img

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста.

Сьогодні, як ніколи, має вагу ваше слово, яке є голосом правди. Воно додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла.

Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійна відданість справі здобули широке визнання і шану великої аудиторії читачів і шанувальників вашого таланту серед мешканців усієї Донеччини, зокрема, Покровської громади. 

Зичимо вам, аби ваша красномовність отримувала гідний відгук в серцях і душах численних шанувальників вашого журналістського таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, Бажаємо, щоб небо над вашими головами було мирним та чистим, і хмари сумнівів та розчарувань ніколи не затьмарювали його. Нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі літа.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію