• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Фахівці Покровського УСЗН працюють над проєктом підтримки ветеранів та їх інтеграції в цивільне життя

eye

159

05.06.2024 17:30

Громада 1

img

З метою забезпечення ветеранів необхідною підтримкою та послугами на всіх рівнях, спеціалісти Управління соціального захисту населення Покровська спільно з представниками Міністерства у справах ветеранів України та Управління з питань ветеранської політики Донецької ОДА взяли участь в онлайн-нараді, присвяченій питанням наповнення єдиної бази для створення мапи надання послуг ветеранам війни.

У зустрічі взяли участь начальник відділу з питань реалізації ветеранської політики та соціальних гарантій Ірина Демян та її заступниця Тетяна Савкевич.

Основна мета наради полягала в обговоренні створення та наповнення єдиної бази даних, яка б сприяла ефективному наданню послуг ветеранам війни. Ця база має стати основою для створення інтерактивної мапи, яка відображатиме доступні послуги для ветеранів на різних рівнях: військових, військово-цивільних адміністрацій населених пунктів, а також виконавчих органів міських, селищних і сільських рад територіальних громад області.

Під час зустрічі учасники обговорили ряд питань, включаючи стан поточної роботи над створенням єдиної бази даних. Крім того, розглянули співпрацю між різними відомствами для збору та обробки необхідної інформації та технічні аспекти створення інтерактивної мапи, що відображатиме послуги для ветеранів.

Передбачається, що проєкт матиме всі шанси стати важливим інструментом для підтримки ветеранів та їх інтеграції в цивільне життя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

88

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію