• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підтримка мешканців громади: у Покровську розподілили дрова серед окремих категорій населення

eye

298

03.06.2024 17:00

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось засідання комісії з питань надання допомоги у вигляді деревини окремим категоріям громадян Покровської міської територіальної громади для проходження зимового періоду на 2024-2025 роки. Загалом на порядку денному було 3 питання.

Стосувались вони внесення змін до розпорядження начальника Покровської міської територіальної громади щодо віку отримувачів твердого палива – було вирішено знизити віковий поріг для надання допомоги з 75 до 70 років.

Також члени комісії обговорили визначення обсягу деревини окремим категоріям громадян на 1 домогосподарство з пічним опаленням у разі відсутності (відключення) централізованого, газового та електроопалення. Комісія визначила допомогу у розмірі 3 складометри деревини (2 кубометри) на одне домогосподарство.

Наприкінці засідання учасники розглянули заяви громадян на отримання твердого палива. 

Заступниця начальника військової адміністрації Наталія Іваньо зазначила, що цього разу надійшло 193 заяви від мешканців Покровської громади, які рішенням комісії й були всі ухвалені. Згідно з пільговим статусом, 11 з них надійшли від учасників бойових дій, 6 – від родин загиблих (померлих) та тих, що пропали безвісти Захисників та Захисниць України.

Допомогу також отримають особи з інвалідністю 1 чи 2 групи та родини, які мають у складі сім'ї дітей з інвалідністю віком до 18 років. Загалом в цій категорії отримувачів члени комісії погодили 48 заяв. 

Також було затверджено 95 заяв від людей від 70 років та старше, у складі сім'ї яких є зареєстровані тільки непрацездатні особи старше 60 років або працездатні особи, які фактично не проживають. Увійшли до списку отримувачів деревини й 10 власників пошкоджених житлових будинків, які мають пічне опалення. Також дрова отримають 5 одиноких батьків, 11 багатодітних сімей та 7 родин, які виховують дитину з інвалідністю до 18 років. 

Затверджений комісією список отримувачів твердого палива буде передано до КП «Багатогалузеве комунальне підприємство», які й доставлять деревину до мешканців громади. 

За словами заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо, загалом за цією програмою допомогу у вигляді деревини паливної погодили для отримання 380 родинам.

"Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити тепло у домівках наших громадян. Дрова для опалення допоможуть багатьом родинам пройти зимовий період без додаткових турбот та фінансових затрат. Ми будемо продовжувати робити все можливе для підтримки наших мешканців, особливо тих, хто опинився у скрутному становищі через війну", — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію