• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді тривають роботи з обстеження та ремонту зливової каналізації

eye

217

03.06.2024 15:55

Громада 1

img

Попри складні безпекові умови, у Покровській громаді продовжують важливу роботу з обстеження та ремонту зливової каналізації. Це необхідний захід для забезпечення належного функціонування міської інфраструктури та запобігання підтоплення під час дощів.

Зараз виконаний значний обсяг робіт з обстеження системи зливової каналізації. Особливу увагу приділили вулиці Європейській, де роботи з облаштування зливових колодязів розпочали ще минулої осені. Також подібні заходи були проведені в місті Родинське, де зливова каналізація потребувала серйозного ремонту.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, під час ремонту дорожнього покриття минулого року також проводився капітальний ремонт всіх комунікацій під асфальтом.

«Це дозволило уникнути подальших руйнувань вже відремонтованих ділянок дороги, коли виникла б потреба у ремонті комунікацій. Таким чином, ми забезпечили довговічність та якість виконаних робіт», — підкреслив Олексій Стебель.

Всі роботи з ремонту систем зливової каналізації виконуються силами КП «Покровськводоканал». На сьогодні, великий обсяг робіт працівники виконали на дорожній розв'язці по вулицях Європейській та Захисників України. 

«На цій ділянці ми побудували декілька колодязів зі збору води, а також проклали новий трубопровід для відводу стоків та відводу води до наявної зливової каналізації. Виконали також великий обсяг робіт з прочищення каналізації. Сподіваюся, що ця робота та інші роботи, які ми проводимо по цьому напрямку, додадуть ще більш комфортних умов проживання для наших громадян. Роботи триватимуть і надалі», — зазначив заступник очільника громади Олексій Стебель.

Добробут населення залишається пріоритетом для місцевої влади, яка докладає максимум зусиль для вирішення актуальних проблем та покращення інфраструктури. Олексій Стебель також повідомив, що в зливовій каналізації громади є кілька проблемних відрізків, але провести ремонт усіх ділянок наразі неможливо. 

«Ми для себе визначили обсяг першочергових робіт, щоб зливова каналізація якісно витримувала те навантаження, яке існує зараз. Після завершення цього етапу буде проведено повний обсяг запланованих робіт. Ми зможемо побачити в якому стані знаходяться інші ділянки нашої зливової каналізації і що потрібно робити надалі. Працюємо згідно з планами», — додав заступник.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію