• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні, 3 червня, в Україні і світі святкують день велосипеда

eye

173

03.06.2024 13:15

Громада 1

img

Велосипед - це надійний, корисний для здоров'я та екологічний вид транспорту, без якого сьогодні важко уявити роботу соціальних працівників територіального центру.

Цей транспорт вже давно став для них надійним помічником у роботі, бо допомагає скоротити шлях від одного отримувача послуг до іншого, охопити всю територіальну громаду та значно покращити якість послуги «догляд вдома».

Зараз в автопарку Територіального центру нараховується 25 велосипедів: 10 механічних, придбаних за кошти міського бюджету та 15 електричних – переданих соцпрацівникам від міжнародних донорів, зокрема німців.

Користуються таким видом транспорту ті фахівці, які працюють переважно в старостинських округах. У кожній з жінок – до 14 отримувачів послуги «догляд вдома», тож велосипед значно полегшує пересування громадою.

За словами самих соцпрацівників, у такий напружений час думати й дбати один про одного дуже важливо, адже кожному із жителів необхідно відчувати турботу та підтримку. Тож маючи справний велосипед, відвідування підопічних відбувається частіше, візити можна робити тривалішими, а допомогу надати вагомішу, бо одна справа − принести щось у руках, і зовсім інша − привезти на велосипеді.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію