• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Покровська МВА відзначила батьків-вихователів

eye

172

01.06.2024 19:15

Громада 1

img

За ініціативи заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо з нагоди міжнародного дня захисту дітей батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомну матір-виховательку Покровської громади відзначено почесними нагородами. 

Ці люди, які безпосередньо долучені до захисту прав та інтересів дітей, що залишилися без батьківського піклування, на власному прикладі довели, що «чужих» дітей не буває. Вони відкрили свої серця та створили для цих дітей справжню родину. 

За багаторічну сумлінну працю, небайдужість до дитячої долі, зразкове виконання батьківських обов'язків, відданість справі та вагомий особистий внесок у соціальний захист дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Беліцьких Лариса Миколаївна та Сергій Григорович, а також батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Кузнецових Ігор Леонідович та Таїсія Вікторівна нагороджені знаком народної пошани, а саме медаллю «За добру справу». Крім того, прийомна мати Гелетій Олена Анатоліївна була відзначена Почесною грамотою Покровської міської ради.

Ці нагороди стали визнанням їхньої відданості й безкорисливої турботи про дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Бажаємо наснаги й мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Через складну безпекову ситуацію на Донеччині наразі дитячий будинок сімейного типу Беліцьких та прийомна сім'я Гелетій евакуйовані до Київської області, а дитячий будинок сімейного типу Кузнецових переїхав до Чернівецької області. В безпечних місцях вони і отримали свої нагороди, які родинам були відправлені поштою.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію