• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Порушення правил благоустрою та продаж цигарок неповнолітнім: триває розгляд справ щодо адміністративних правопорушень

eye

183

29.05.2024 09:30

Новини громад

img

Під головуванням начальника відділу з питань безпеки, запобігання та виявлення корупції Олега Коломійцева відбулося чергове засідання адміністративної комісії. 

Цього разу було розглянуто два протоколи, складені працівниками Покровського районного управління поліції. 

Перший з них стосувався порушення ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУПАП). Так, 17 травня 2024 року, здійснюючи торгівлю в одному з кіосків міста місцева мешканка продала неповнолітньому пачку сигарет. Продавчиня не поцікавилась віком хлопця та не вимагала документів, що підтверджують його особу і вік, порушивши таким чином ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» №481/95-ВР від 19 грудня 1995 року.

Другий протокол був складений КП «Муніципальна служба правопорядку» на одного з місцевих підприємців за порушення правил благоустрою та дотримання чистоти та порядку в громадських місцях на території громади, затверджених рішенням міської ради від 15.09.2021 року. 

Зокрема, з 2020 року в районі будинку №1 мікрорайону «Шахтарський» у м. Покровську чоловік самовільно встановив тимчасову споруду для ведення підприємницької діяльності (кав'ярню) без отримання відповідного паспорта прив'язки.

Після детального обговорення комісія вирішила відправити обидві справи на доопрацювання через недостатність матеріалів для прийняття рішення щодо  накладення штрафів. Засідання комісії було перенесено на наступний тиждень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію