• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Герої тилу. Електрогазозварниця з 20 - річним стажем забезпечує стале водопостачання громаді

eye

166

28.05.2024 10:30

Громада 1

img

Ми продовжуємо знайомити вас з тими, хто щодня докладає зусиль для підтримки життєдіяльності громади, і цього разу ми представляємо вам героїню, яка  працює на не типовій для жінки професії: Наталія Ковальова – електрогазозварник в КП «Покровськводоканал».

Наталія працює електрогазозварником вже 20 років. Родом жінка з с. Сергіївка. Закінчила Мирноградське училище N105, після чого влаштувалась на шахту «Центральна». 

До колективу КП «Покровськводоканал» доєдналась у 2018 році, коли вже мала за плечима чималий досвід роботи. 

Для жінки професія зварювальника є досить важкою, проте життя змушує працювати навіть на таких «чоловічих» спеціальностях. 


«Як для жінки, це звісно важка праця, але життя змушує працювати. Зараз на підприємстві працює троє електрогазозварників: я та ще двоє колег-чоловіків. Хлопці завжди приходять на допомогу, якщо робота дуже важка», – ділиться Наталія.

З початку повномасштабного вторгнення робота стала ще складнішою, зокрема морально. Проте команда, з якою працює Наталія, складається з працьовитих людей, які оперативно усувають наслідки будь-яких аварій. Наталія – єдина жінка в колективі, і це робить її внесок ще більш значущим.

Наталія Ковальова заміжня і має одного сина, якому 18 років. Він навчається у тому ж Мирноградському училищі №105, що і вона свого часу, обравши професію слюсаря-зварювальника. Сім'я мешкає в Мирнограді та з нетерпінням чекає на перемогу України.

Наталія визнає, що її робота не є типовою для жінок, проте вона впевнена у своїх здібностях та виконує свої обов'язки на 100%.

Наталія Ковальова – яскравий приклад самовідданості та професіоналізму. Вона не тільки демонструє високу майстерність у своїй роботі, але й надихає інших своєю стійкістю та відданістю. Її внесок у щоденну підтримку інфраструктури Покровська є неоціненним, і вона залишається справжнім героєм комунального фронту.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію