НОВІ ФОРМИ РОБОТИ ПОКРОВСЬКОГО МЦЗ!

23.10.2018 19:43

Центр зайнятості

15 лютого 2018 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Сприяння працевлаштуванню безробітних за підходом кейс-менеджменту».

Участь у заході прийняли соціальні партнери Покровського МЦЗ, а саме представники таких організацій: Покровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, УСЗН Покровської міської ради, УСЗН Покровської РДА, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровської міської ради Донецької області, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровського району Донецької області, Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області, Відділ освіти Покровської районної державної адміністрації Донецької області, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Покровське бюро правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

«Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації. Зокрема, проваджується інноваційний підхід соціального супроводу – «Кейс-менеджмент»», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Суть процесу полягає в тому, що фахівець із супроводу (кейс-менеджер) допомагає клієнту розібратися у ситуації, що склалася, визначити пріоритетні проблеми та доступні на поточний момент способи вирішення цих проблем. Потім він надає клієнту можливість одержати конкретні послуги і, таким чином, впоратися із проблемами.

В результаті заходу з усіма учасниками були укладені угоди співробітництва з даного напрямку роботи.