• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

eye

179

24.05.2024 19:00

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

Члени комісії ретельно розглянули 54 заяви від громадян, які потребують фінансової підтримки. 

Зокрема, рішенням комісії були виділені кошти на спорудження двох надгробків загиблим Захисникам, на допомогу родинам, в яких двоє військовослужбовців вважаються зниклими безвісти. Отримають допомогу родини загиблого Захисника та загиблого внаслідок обстрілу російських військ цивільного мешканця громади. 

9 звернень стосувались виділення допомоги на лікування онкозахворювань, ще 36 - хронічних хвороб та відновлення після перенесених операцій. 

Також члени комісії розглянули 3 звернення від громадян на проведення ендопротезування. 

Загальна сума виділених з бюджету громади коштів склала понад 1 мільйонів гривень. 

Загалом, було затверджено 51 пакет документів, 3 - відправлені на доопрацювання. 

"До керівника Покровської громади Сергія Добряка надійшло багато звернень від жителів нашої громади які потребують допомоги. Комісія дуже уважно розглянула кожну заяву та надані документи. Це і медичні довідки та епікризи після проведеного лікування або оперативного втручання, хіміотерапії, ендопротезування; документи, які підтверджують витрати на лікування, довідки фінансової спроможності заявника, наявність інвалідності та інших соціальних факторів. І хоча зараз громаді не так просто наповнювати свій бюджет, ми продовжуємо всіляко підтримувати наших мешканців. Дякуємо всім службам, підприємцям, бізнесу за своєчасно сплачені податки для формування бюджету громади", – зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

19

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

27

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію