• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відновлюють дах будинку, пошкоджений внаслідок обстрілу 13 травня

eye

207

24.05.2024 14:14

Новини громад

img

Сьогодні комунальні служби міста розпочали ремонт покрівлі житлового будинку в Покровську, який зазнав значних пошкоджень внаслідок обстрілу минулого тижня. Оперативні заходи з відновлення житла проводяться для забезпечення комфорту та безпеки мешканців. 
 
Одразу після обстрілу були проведені роботи з тимчасового захисту будівель. Комунальники «закрили» вікна в постраждалому будинку та в сусідніх будівлях на цій локації, щоб захистити приміщення від подальших пошкоджень і несприятливих погодних умов. Сьогодні вже завезли шифер для перекриття даху.  

Покрівля постраждала значною мірою, тому роботи включають не лише заміну шиферних листів, а й відновлення дерев’яних конструкцій. 
 
«Через те, що люди залишилися в будинку і не виїжджали, ми намагаємося виконати роботу якомога швидше, щоб повернути їм зручні та безпечні умови для проживання. Бригада розпочала роботи сьогодні вранці й планує завершити їх протягом трьох днів», —  зазначив начальник КП "Управління капітального будівництво" Артем Колосов.

Матеріали для ремонту залучені з матеріального резерву Покровської МВА. Над відновленням покрівлі працює бригада з п’яти осіб, яка планує завершити роботи протягом трьох днів. 
 
«У нас команда невелика, але надійна. Один одному допомагаємо, працюємо швидко і якісно, щоб мешканці якнайшвидше мали змогу повернутися до своїх домівок у комфортні умови», – зазначив монтажник-дахар КП«БКП» Олег Кондратюк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію