• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Оформлення земельних ділянок та уточнення списків платників податків: представники Управління АПР провели робочу нараду

eye

147

24.05.2024 10:30

Новини громад

img

Під головуванням начальника Управління земельних ресурсів та агропромислового розвитку Покровської міської військової адміністрації Дмитра Кюрджиєва та за участі начальника відділу з питань земельних ресурсів Надії Барановскьої, начальника відділу з питань агропромислового розвитку Ольги Богачової пройшла робоча нарада із спеціалістами управління.

Основною темою наради було питання самовільно зайнятих земельних ділянок на території старостинських округів, які обробляються без будь-яких правовстановлюючих документів, що призводить до втрат місцевого бюджету.

Так, під час здійснення землеустрою спеціалістами Управління були виявлені земельні ділянки на території Срібненського старостинського округу, які обробляються мешканцями сіл, але не мають відповідних документів на користування ними. Таким чином, під час наради обговорили варіанти вирішення зазначеного питання, а саме: оформлення зазначених ділянок громадянам, які їх обробляють - для городництва.

Окремо обговорили питання уточнення з Державною податковою службою списків платників земельного податку по старостинським округам, вжиття заходів щодо вручення квитанцій платникам податку та проведення роботи по стягненню заборгованості                               за діючими договорами оренди землі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію