• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Зустріч з представниками УВКБ ООН: програма «Чиста вода» та подальші плани її реалізації

eye

166

24.05.2024 09:34

Новини громад

img

Через загострення ситуації на Донеччині та збільшення ворожих обстрілів з боку рф, досить гостро стоїть питання водозабезпечення мешканців Покровської ТГ.

Керівники громади докладають максимум зусиль та знаходяться в постійному пошуку альтернативних джерел. Важливим чинником при реалізації суспільно-корисних для мешканців громади проєктів є взаємодія громадськості, донорів і влади на місцях.

Керівники Покровської міської військової адміністрації провели зустріч зі спеціалістом моніторингу і оцінки Гуманітарного підрозділу України УВКБ ООН. Основною темою зустрічі став моніторинг результату та життєдіяльності програми «Чиста вода», яку реалізував партнер програми «Samaritan's Purse» у громадах Покровського району, а також можливості подальшої співпраці у вирішенні першочергових потреб територіальних громад. 

Програма «Чиста вода» передбачає фінансування робіт з буріння свердловин, встановлення систем зворотного осмосу та транспортування води. Організація «Samaritan's Purse» вже має досвід реалізації подібних проєктів на території Покровської та Курахівської громад. 

Під час чергової зустрічі було вирішено продовжити роботу над розширенням проєкту, залучаючи додаткові ресурси. Це дозволить забезпечити мешканців чистою водою, що є особливо важливим в умовах воєнного часу та пошкодження інфраструктури.

В рамках вже реалізованого проєкту «Чиста вода» від «Samaritan's Purse» мешканці Покровської громади можуть набрати питної води за наступними адресами:

вул. Захисників України, 2;
вул. Пирогова, 3.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію