• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Непомітні герої. Історія машиніста автокрана, від якого залежить робота всієї команди

eye

138

23.05.2024 16:15

Громада 1

img

Вже третій рік поспіль рф продовжує нищити нашу інфраструктуру, завдаючи шкоди життєво важливим об'єктам. Саме професіоналізм та згуртованість працівників комунальних служб міста дозволяє оперативно ліквідовувати наслідки обстрілів та аварійні ситуації. 

На перший погляд, вони – звичайні працівники, які щодня виконують свої професійні обов?язки. Але в умовах війни значущість їхньої роботи значно підвищується. І кожен з фахівців, який трудиться на благо нашої громади, заслуговує окремої уваги. 

Сьогодні хочемо вас познайомити з машиністом автокрана КП «Покровськводоканал» Євгеном Логойко. 

Саме з цього підприємства і почалася його трудова діяльність. Євген працює на підприємстві вже 14 років і не планує змінювати роботу.  Чоловік зізнається: «Робота цікава, але вимагає високої відповідальності та уважності. Завжди є ризики травмування. Тому потрібно точно розраховувати, як краном безпечно зробити завантаження або розвантаження. Якщо дотримуватися техніки безпеки, то все буде добре», – ділиться Євген.

За словами чоловіка, у колективі «Покровськводоканалу» панує злагодженість, і співробітники підприємства завжди готові прийти один одному на допомогу. 

Неодноразово старання Євгена були відзначені керівниками громади. За свій професіоналізм та самовіддану роботу, у 2021 році чоловік був нагороджений Почесною грамотою Покровської міської ради та у 2022 році з нагоди Дня державності – медаллю Покровського міського голови. 

З початку повномасштабного вторгнення рф, роботи стало більше, оскільки через обстріли з'являється багато пошкоджень, які потрібно усувати за допомогою автокрану. Основні завдання машиніста – подавати будівельні матеріали на дахи багатоповерхових будівель та допомагати в приватному секторі. Також часто доводиться розбирати завали після обстрілів. 

Під час проведення аварійних робіт колектив працює злагоджено, у кожного своя зона відповідальності. Особливо напружена – у Євгена. 

«З самого початку війни я залишаюся тут, працюю на підприємстві. Допомагаю людям у важкий для країни час, задля підтримки життєдіяльності громади. Моя родина знаходиться в евакуації. На вихідні їжджу до них у гості, бо сім'я – це святе. У мене є жінка та двоє дітей: доньці 15 років, сину — п’ять. Ситуація складна в місті, тому довелося їм виїхати. Сумую за ними, але залишаюсь працювати, бо люблю та ціную свою роботу», – зазначає Євген.

Зараз КП «Покровськводоканал» активно працює над заміною труб для забезпечення сталого проходження зимового періоду. Це важлива робота, яка гарантує, що мешканці громади будуть мати доступ до необхідних комунальних послуг у холодну пору року. 

Євген Логойко та його колеги – справжні герої, які щодня роблять величезний внесок у відновлення і підтримку нашої інфраструктури. Вони продовжують працювати, попри всі труднощі, наближаючи нашу спільну перемогу. 

«Перемога буде за нами, ми в це віримо та працюємо задля цього, тримаючи комунальний фронт», – впевнений Євген Логойко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію