• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комфорт та зручність для пасажирів: КП «Покровськавто» продовжує заміну старих зупиночних павільйонів на нові

eye

192

20.05.2024 15:30

Громада 1

img

У Покровську вже не перший місяць активно тривають роботи з оновлення місць очікування громадського транспорту. Так, з метою створення більш зручних і комфортних умов для пасажирів, працівники комунального підприємства «Покровськавто» замінюють старі зупиночні павільйони, які через свій вік прийшли у незадовільний стан, на нові та більш сучасні конструкції.

Вже сьогодні, 20 травня, перший такий зупиночний павільйон встановлено по вулиці Філатова у місті Покровськ. Примітно, що нові конструкції виготовляються власноруч працівниками підприємства, що дозволяє суттєво економити бюджетні кошти.

«Оновлення зупиночних павільйонів — це не просто заміна старих конструкцій на нові. Це крок до покращення умов для наших пасажирів, їх зручності та безпеки. Попередньо нами були придбані всі необхідні матеріали й ось уже сьогодні перший такий павільйон встановлений на одній з вулиць міста. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити користування громадським транспортом більш комфортним для мешканців», – зазначив начальник КП "УКБ" Артем Колосов.

Сьогодні вже виготовлено три таких павільйони. Це означає, що ще два нові павільйони готові до встановлення на території міста або громади.

Спеціалісти КП «Покровськавто» рекомендують мешканцям звертатися до Контактного центру з приводу заміни старих зупиночних комплексів, якими вони користуються, на нові та зручні.

Пропозиції мешканців допоможуть визначити найбільш потрібні місця для встановлення нових павільйонів та зробити нашу громаду ще комфортнішою.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію