Благодійна допомога у Покровську: 200 сімей отримали харчові продукти

20.05.2024 12:30

Завдяки активній співпраці з благодійними організаціями, місцева влада Покровська продовжує демонструвати силу єдності та солідарності, надаючи допомогу тим, хто цього потребує найбільше.

Сьогодні, 20 травня, у Покровську відбулася видача гуманітарної допомоги, організована для найуразливіших категорій населення.

Загалом 200 сімей отримали набори, які містили базові харчові продукти. Допомогу було надано ВПО, які були змушені залишити свої домівки у 2022-2024 роках, матерям-одиначкам та багатодітним родинам.

Організація видачі стала можливою завдяки підтримці благодійників, які зібрали й передали харчові продукти для населення. Марина Ухова, керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення висловила щиру подяку всім, хто долучився до цієї благодійної видачі.

«Ми безмежно вдячні нашим благодійникам за їхню щедрість і турботу. У цей складний час підтримка з боку небайдужих людей є надзвичайно важливою. Сьогоднішня видача допомогла 200 сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Я впевнена, спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі», — зазначила Марина Ухова