За участю представників громад у Києві обговорили стратегію відбудови країни

18.05.2024 14:15

15 та 16 травня в Києві вдруге пройшов УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС, ключовою темою якого стало відновлення України з урахуванням вимог безбар?єрності та інклюзивності.

Захід об’єднав представників органів місцевого самоврядування, політики та представників влади, великий та малий бізнес, забудовників, інвестиційні фонди тощо.

Долучився до форуму й представник Покровська, депутат міської ради Сергій Моісеєнко.

Попри те, що повноваження депутатів у воєнний час призупинені, він активно бере участь у заходах та ділиться інформацією, отриманою в ході їх відвідування щодо відновлення України.

Загалом головними темами конгресу стали:

• «Стратегії та виклики відновлення України: шляхи до економічного та соціального розвитку у 2024- 2025 роках»; -
  • «Нові підходи до будівництва в умовах війни. Нові стандарти та норми безпеки»;
  • «Відновлення історичних об'єктів»; -
  • «Ветеранське підприємство запорука безпеки суспільства»; -
  • «Безбар’єрність та інклюзивність: виклики сьогодення»; -
  • «Жінки України – друга сила після ЗСУ; -
  • «Індустріальна відбудова, як важливий драйвер розвитку української економіки»;
  • «Іпотека. Залежність від НБУ і Міністерства Фінансів»;
  • «Перспективи відновлення житлового будівництва»;
  • «Створення безпечних та ефективних укриттів».

«Відновлення громад, зокрема, й Покровської, яка потерпає від ворожих обстрілів, має розпочинатися не після перемоги, а вже зараз: необхідно продумувати стратегію відбудови і оптимальні шляхи її реалізації. Сьогодні важливим є об?єднання зусиль влади та бізнесу, а також підтримка міжнародників. Подібні заходи і є тим майданчиком для комунікації та налагоджування зв?язків», – поділився враженнями від участі в Конгресі Сергій Моісеєнко.