• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вітаємо працівників музеїв із професійним святом

eye

178

18.05.2024 13:35

Громада 1

img

Сьогодні, 18 травня, у всьому світі відзначають Міжнародний день музеїв, і ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників музеїв. Це свято є особливо важливим для всіх, хто зберігає нашу культурну спадщину та передає її наступним поколінням.

З початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України, наші музейники працюють у надзвичайно складних умовах. Вони демонструють непохитну відданість своїй справі, захищаючи наші культурні цінності та історичну спадщину від руйнувань та втрат.

Музеї завжди були осередками знань, натхнення та духовного збагачення. У цей складний час вони залишаються символами нашої національної ідентичності, нагадуючи нам про важливість збереження історичної пам'яті.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам музеїв за їхню невтомну працю, мужність та професіоналізм. Нехай ваша відданість та старання будуть гідно оцінені, а наша культурна спадщина буде збережена для майбутніх поколінь.

Зі святом вас, шановні музейники!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію