• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

БФ «Янголи Спасіння» продовжує видачу гігієнічних наборів для сімей з дітьми в Покровській ТГ

eye

214

17.05.2024 16:10

Громада 1

img

У співпраці з Покровською міською військовою адміністрацією, благодійний фонд «Янголи Спасіння» продовжує організацію видачі гігієнічних наборів для сімей з дітьми до 14 років у старостинських округах Покровської громади.

Мешканці старостинських округів, які підпадають під цю категорію, мали можливість отримати необхідні гігієнічні засоби для своїх родин.

Згідно з кількістю зареєстрованих сімей відповідної категорії, набори були роздані в таких округах: Срібненський  — 61 набір; Новотроїцький — 65 наборів; Новоєлизаветівський — 32 набори; Лисівський — 111 наборів; Піщанський — 75 наборів;  Родинський — 283 набори.

Марина Ухова, керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської територіальної громади, висловила вдячність благодійному фонду «Янголи Спасіння» за постійну допомогу мешканцям громади.

«Дякуємо благодійному фонду "Янголи Спасіння" за підтримки Агенства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) за їхню невтомну працю і постійну підтримку нашої громади. Ця допомога є надзвичайно важливою для багатьох родин і ми щиро вдячні за співпрацю та турботу про наших мешканців, особливо — соціально вразливих категорій населення», – зазначила Марина Ухова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

93

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію