• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль»

eye

175

17.05.2024 15:00

Громада 1

img

Бродячі собаки є проблемою для мешканців Покровська. Вони часто проявляють агресію, створюючи небезпеку для людей. Для регулювання кількості собак, КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» через систему Прозорро провело процедуру закупівлі послуг. У результаті в березні було укладено угоду з громадською організацією «ЗооКонтроль», яка вже має досвід роботи в нашій громаді.

Харківські фахівці з ГО «ЗооКонтроль» розробили та впровадили проєкт регуляції чисельності безпритульних тварин. Вони прибули до Покровська зі своєю пересувною операційною, щоб надати допомогу бездомним собакам. Так, вже 15 травня розпочалася робота з вилову та стерилізації безхатніх тварин.

За словами спеціалістів, проєкт буде здійснюватися у декілька етапів. Після вилову тварин одразу проводиться їх ветеринарний огляд та лікування хворих собак. Далі йде підготовка до вакцинації та стерилізації.

Вже після проведення операції малокровним методом деякий час проводиться відстеження стану прооперованих тварин. Завершальним етапом є чипування та повернення собак до їхнього середовища проживання.

«Ми приїхали стерилізувати та вакцинувати безпритульних собак в місті Покровськ задля того, аби їх кількість не збільшувалася, а також щоб вони були захищені від сказу та стали безпечними для населення. Ми вже не вперше приїжджаємо до міста та проводимо ці процедури. Приблизно один раз на рік», - пояснив кінолог ГО «ЗооКонтроль» Олександр Красюк.

Алік Тумасов, директор КП «БКП», зазначив, що договір був укладений ще у березні. Фахівці працюватимуть у місті до кінця травня, і за цей час планується стерилізувати 150 собак.

«Тварини будуть отримувати належне харчування та перебуватимуть у гарних умовах під постійним наглядом ветеринарів. Після завершення всіх необхідних процедур собаки повернуться до звичних місць проживання. Наше завдання полягає не тільки в зменшенні чисельності безпритульних чотирилапих, але й у забезпеченні їхнього здоров'я та безпеки для мешканців міста. Ми працюємо задля добробуту всієї громади, і цей проєкт є важливим кроком у вирішенні проблеми збільшення кількості безпритульних пухнастих», - додав Алік Тумасов.

За номером 098 124 65 63 покровчани можуть залишити заявку на процедуру стерилізації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію