• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Чітке виконання батьківських обов’язків та добробут малолітніх мешканців громади під пильним контролем Покровської МВА

eye

167

17.05.2024 09:35

Громада 1

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якої було опрацьовано 44 питання порядку денного.

Одне з ключових питань, яке розглянули члени комісії, стосувалось доцільності позбавлення батьківських прав матері та батька. Це питання має вирішальне значення для забезпечення безпеки та добробуту маленьких громадян.

Також активно обговорювалися питання стану виконання батьками своїх батьківських обов’язків та необхідність взяття родин під соціальний супровід. Це свідчить про важливість розгляду не лише правових аспектів, але й соціальних умов, в яких знаходяться діти. Ще одним важливим аспектом роботи комісії стало встановлення опіки над дитиною та призначення опікуна.

Крім того, були розглянуті питання й щодо вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти. Низка заяв, винесених на затвердження комісії, була пов’язана з наданням дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Наприкінці засідання члени комісії підсумували кожне питання та ухвалили рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.


Наталія Іваньо підкреслила, що комісія з питань захисту прав дитини продовжуватиме свою важливу роботу для підтримки маленьких громадян і забезпечення їхнього добробуту.

«Ми працюємо для того, щоб захистити права та інтереси найбільш вразливих членів нашого суспільства — дітей. Кожне рішення, яке ми приймаємо, має на меті забезпечити їхнє безпечне та щасливе майбутнє», — додала Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію