• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

БФ «Янголи спасіння» забезпечують наборами гігієни сім’ї з дітьми Покровської ТГ

eye

196

16.05.2024 16:00

Громада 1

img

Благодійний фонд «Янголи спасіння» за підтримки Агенства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та у співпраці з Покровською МВА організували видачу гігієнічних наборів для сімей з дітьми до 14 років у старостинських округах Покровської громади.

Сьогодні жителі Першотравневого та Шевченківського старостинських округів, які підпадають під зазначену категорію, мали можливість отримати гігієнічні набори для своїх сімей.

Усього, згідно з кількістю сімей зазначеної категорії, зареєстрованих в громаді, було видано 147 гігієнічних наборів в селищі Перше Травня, а також ще 122 набори в селищі Шевченко. Це надзвичайно важлива допомога для сімей з дітьми до 14 років, особливо в умовах складної економічної ситуації та війни. Завтра подібна видача буде проводитися в інших старостинських окрузгах.

Керівниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова подякувала благодійному фонду «Янголи Спасіння», який вже тривалий час активно допомагає мешканцям нашої громади. «Ми прагнемо надати максимальну підтримку нашим мешканцям, особливо в такий важкий період. Видача гігієнічних наборів – лише один зі способів, яким ми можемо допомогти сім'ям з дітьми в нашій громаді. Тому ми дуже вдячні благодійникам за надану гуманітарну допомогу», – зазначила Марина Ухова, керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію